Productdetails
Plaats van herkomst: Changsha, Hunan, China
Merknaam: Elacera
Certificering: ISO9001-2015
Modelnummer: Aluminiumaire keramiek
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: Verpakt in houten koffers of ijzeren rekken
Levertijd: 25-45 workdas
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100.000 ㎡/ jaar
Rockwell-hardheid: |
85 HRA |
Kleur: |
Wit |
Vickers Hardheid: |
900HV10 |
Coëfficiënt van thermische uitzetting: |
8.2 x 10^-6 /° C |
Treksterkte: |
300 MPa |
andere naam: |
Slijtvast keramiek |
Productiemethoden: |
Sinteren, Heetpersen, Spuitgieten |
Productstructuur: |
Polykristallijne structuur |
Zuiverheid: |
Normaal gesproken 85% tot 99,9% |
Diëlektrische sterkte: |
10 tot 15 kV/mm |
Dikte: |
3,65 tot 3,95 g/cm³ |
Thermische geleidbaarheid: |
20 tot 30 W/m·K |
Kristalstructuur: |
Alfa-aluminiumoxide (korund) |
Druksterkte: |
Tot 3000 MPa |
Samenstelling: |
Minimaal 99% Al₂O₃ (aluminiumoxide) |
Rockwell-hardheid: |
85 HRA |
Kleur: |
Wit |
Vickers Hardheid: |
900HV10 |
Coëfficiënt van thermische uitzetting: |
8.2 x 10^-6 /° C |
Treksterkte: |
300 MPa |
andere naam: |
Slijtvast keramiek |
Productiemethoden: |
Sinteren, Heetpersen, Spuitgieten |
Productstructuur: |
Polykristallijne structuur |
Zuiverheid: |
Normaal gesproken 85% tot 99,9% |
Diëlektrische sterkte: |
10 tot 15 kV/mm |
Dikte: |
3,65 tot 3,95 g/cm³ |
Thermische geleidbaarheid: |
20 tot 30 W/m·K |
Kristalstructuur: |
Alfa-aluminiumoxide (korund) |
Druksterkte: |
Tot 3000 MPa |
Samenstelling: |
Minimaal 99% Al₂O₃ (aluminiumoxide) |
Productbeschrijving
De aluminiumoxide keramische sleeve is een hoogwaardige, slijtvaste composietleiding ontworpen voor zware slijtageomstandigheden in pneumatische transportsystemen. Het product heeft een drielaagse structuur bestaande uit een roestvrijstalen buis, een hogesterkte lijm en een 95% aluminiumoxide keramische voering. Dit ontwerp biedt superieure slijtvastheid, corrosiebestendigheid en stabiele werking onder omstandigheden met gemiddelde temperaturen.
Het is bijzonder geschikt voor het transporteren van grondstoffen voor lithiumbatterijen, het transport van cementpoeder en het hanteren van mijnbouwmateriaal, waarbij leidingen te lijden hebben onder snelle slijtage, frequente vervanging en hoge onderhoudskosten.
Productstructuur
Drielaagse composietstructuur:
Stalen buisbasis (304 roestvrij staal/SS400)
Hogesterkte epoxy lijmlaag
95% aluminiumoxide keramische voering
![]()
![]()
Structuurparameters
| Artikel | Specificatie |
|---|---|
| Staaldikte | 3–5 mm |
| Lijmdikte | 2–3 mm |
| Keramische dikte | 5–15 mm |
| Staal materiaal | 304 roestvrij staal |
| Structuur | Staal + lijm + keramiek |
Technische parameters
| Items | Specificaties | |
| Aluminiumoxidegehalte | ≥92% | ≥95% |
| Dichtheid | ≥3.6 g/cm3 | >3.8g/cm3 |
| Rockwell A hardheid | ≥82HRA | ≥85HRA |
| Slagsterkte | ≥1200 MPA | ≥1500 MPA |
| Breuktaaiheid | ≥3.8MPa·m1/2 | ≥4.0MPa·m1/2 |
| Vickers hardheid | ≥1150HV10 | ≥1200HV10 |
| Buigsterkte | ≥290MPa | ≥330MPa |
Productkenmerken
Hoge-dichtheid aluminiumoxide keramische voering
Gladde binnenwand vermindert wrijving
Uitstekende slijtvastheid
Sterke verbindingsstructuur
Corrosiebestendig
Medium temperatuurbestendigheid tot 150℃
Productvoordelen
Levensduur is 4–5 keer langer dan stalen buizen
Vermindert de frequentie van leidingvervanging
Lagere onderhoudskosten
Voorkomt materiaalcontaminatie
Lichtgewicht en eenvoudige installatie
Verbetert de transportefficiëntie
Aangepaste verwerking
Aluminiumoxide keramische sleeves ondersteunen aangepaste verwerking en kunnen worden ontworpen en vervaardigd volgens de specifieke behoeften van klanten. Aangepaste verwerking omvat aangepaste tekening en verwerking van geleverde materialen, wat kan voldoen aan de gepersonaliseerde eisen van klanten op het gebied van productvorm, grootte, precisie, enz.
Voorzorgsmaatregelen
Bij gebruik aluminiumoxide keramische sleeves, moet voorzichtig worden omgegaan om wrijving of botsing met harde voorwerpen te voorkomen om beschadiging van het oppervlak te voorkomen. Bij gebruik in omgevingen met hoge temperaturen moet voorzichtig worden omgegaan met het temperatuurbereik om te voorkomen dat de limiet van de temperatuurbestendigheid wordt overschreden. Tijdens opslag en transport moet voorzichtig worden omgegaan om de aluminiumoxide keramische sleeves droog en schoon te houden om vocht en contaminatie te voorkomen.
Hoe de juiste aluminiumoxide keramische sleeve pijp te kiezen?
Het kiezen van de juiste keramische sleeve pijp vereist overweging van factoren zoals de gebruiksomgeving, werktemperatuur, mechanische spanning, chemische corrosiviteit en vereisten voor elektrische prestaties. In een omgeving met hoge temperaturen is het bijvoorbeeld noodzakelijk om een aluminiumoxide keramische sleeve met hoge temperatuurstabiliteit te kiezen; in een sterk corrosieve omgeving is het noodzakelijk om een materiaal met betere corrosiebestendigheid te kiezen.
Wat zijn de technische voordelen van aluminiumoxide keramische sleeve pijpen?
Keramische sleeve pijpen hebben vele technische voordelen, waaronder hoge sterkte, hoge hardheid, hoge temperatuurbestendigheid en corrosiebestendigheid. Deze kenmerken stellen aluminiumoxide keramische sleeves in staat om stabiel te blijven in extreme werkomgevingen en goede isolerende eigenschappen te hebben. Bovendien heeft het ook uitstekende trek eigenschappen, geen nadelige effecten op het milieu en uitstekende thermische isolatie eigenschappen. Deze technische voordelen maken het wijdverbreid gebruikt in verschillende gebieden en begunstigd door gebruikers.
Veelgestelde vragen
V1: Wat is de levensduur?
A1: De levensduur is 4-5 keer langer dan gewone stalen buizen.
V2: Welke materialen kunnen worden getransporteerd?
A2: Poeder, cement, lithiumbatterijmaterialen, kolenpoeder en bulkvaste stoffen.
V3: Kan de maat worden aangepast?
A3: Ja, aangepast volgens tekeningen.
V4: Wat is de maximale werktemperatuur?
A4: Langdurige werking tot 150℃.
V5: Is de installatie ingewikkeld?
A5: Nee, het lichtere gewicht maakt de installatie eenvoudiger.
V6: Welke industrieën gebruiken dit product?
A6: Cement, mijnbouw, staal, energiecentrale en chemisch.
V7: Wat is de minimale bestelhoeveelheid?
A7: Geen MOQ vereiste.
V8: Biedt u technische ondersteuning?
A8: Ja, online en on-site ondersteuning beschikbaar.